Skip to content

BC 15 představuje své kandidáty voleb 2014.logoBC100X100

Seznamte se s kandidáty Bílovecké patnáctky pro volby 2014

DSC_0091

Petr Klimek

43 let |

Od 15.11.2010 do 5. 11. 2014 STAROSTA města Bílovec.

Kandiduji proto, že jedním z mých životních mott je, že člověk je bohatý tím, co učinil pro druhé.
V práci pro naše město a jeho občany vidím smysl, avšak pouze za předpokladu spolupráce s lidmi, kteří jsou upřímní, pracovití a v práci pro město neupřednostňují osobní zájmy.
V Bílovecké15 takovíto lidé jsou a naše společná práce a úsilí k ještě lepšímu Bílovci je i vidět.

Ivo_Melecky

Mgr. Ivo Melecký

49 let |

Zastupitel města

Člověk může svým aktivním přístupem ovlivnit spoustu věcí, které ostatním přinesou užitek nebo alespoň potěší.

DSC_0016

Mgr. Renata Mikolašová

49 let |
Moje motivace je jasná – chci prospět městu, na kterém mi záleží.
Vím, že člověka nepoznáme podle myšlenek, ale především podle skutků. Proto se snažím v životě dělat věci, kterým věřím, že jsou správné. A nenechám se jen tak odradit, protože budoucnost máme všichni ve svých rukou.
Velmi si přeji, aby byla pro všechny především nadějná!
DSC_0063

Ing. Ivana Jahnová

51 let |
Po vzájemné domluvě se k 1. 3. 2017 Bílovecká 15 názorově i člensky rozešla s Ing. Ivanou Jahnovou. Svůj mandát zastupitelky si ponechává.

Zbynek_Bajnar

Zbyněk Bajnar

37 let |

Irena_Hudcova

Mgr. Irena Hudcová

45 let |
Mým cílem je podílet se na zajištění kvalitních služeb v oblasti sociální, zdravotní, kulturní a sportovní pro všechny občany Bílovce – děti, dospělé, seniory a handicapované. Lidé musí vědět, že nejsou na své starosti sami, že se mají na koho obrátit a pomoc bude rychlá a účinná. Jsem přesvědčena, že v Bílovecké patnáctce jsou lidé, kteří nemyslí jen na sebe a společně se nám podaří udělat pro občany města hodně dobrého.

Pavel_Ulman

Pavel Ulman

51 let |
Jsem členem Bílovecké 15 necelých 6 let a za tu dobu se naše sdružení nestraníků vyprofilovalo ve skvělou partu lidí, kterým není lhostejná budoucnost Bílovce a jeho místních částí a kteří mají zájem pro město a jeho okolí něco udělat.

DSC_0058

Kateřina Hnátková

25 let |
Být členem Bílovecké patnáctky pro mě znamená příležitost, jak pomoci kulturnímu dění v našem městě a tím i možnost, jak se realizovat v oblasti, se kterou mě pojí velmi blízký vztah. Stát se tmelícím mostem mezi vedením města a mladou generací, v něm žijící, mě nesmírně láká a naplňuje. Nejen kultura je však oblastí, která mě zajímá. Mým hlavním hnacím motorem zůstává nelhostejnost k prostředí, kde žiji po celý svůj život a snaha přičinit se o další zlepšování života v něm.

DSC_0006

MuDr. Petr Fojtík Ph.D

52 let |
Mé tři osobní důvody:
1. Přeji si, aby život v našem městě byl příjemnější a naplňoval představy spokojeného života v malém městě s bohatým kulturním životem, dobrou samosprávou a fungujícími složkami.
2. Občanské sdružení považuji za celek, který má v chodu celé společnosti do budoucna velký význam. Hlavně na regionální úrovni, kde cíleně a dle požadavků občanů může reagovat na jejich potřeby. Je to v protikladu k velkým politickým stranám, které ztratily svou důvěryhodnost svým politikařením a nezájmem o regionální dění.
3. Aktivně bych se rád podílel na úkolech a programu Bílovecké 15, protože jsou pro lidi, zlepší kvalitu žití v našem městě a hlavně ji tvoří lidé, kteří jsou dlouholetými občany, dobře je znám a mají moji důvěru. Hlavně bych se rád podílel na aktivitách pro děti a dospělé s handicapem.

Michal_Sindler

Michal Šindler

37 let |
Protože věřím v Bíloveckou patnáctku.

Jana_Kubickova

Mgr. Jana Kubíčková

48 let |
Těší mne, že se Bílovec viditelně vylepšuje a rozkvétá do krásy. Přesto si myslím, že je ještě co zdokonalovat. Ráda bych proto nabídla své síly tam, kde bych mohla pomoci ovlivnit další vylepšování podmínek života občanů našeho města. Velmi ráda podpořím kulturní i sportovní akce pro rodiny s dětmi s handicapem.
Nechci být pasivní a není mi lhostejné okolí, co se ve městě děje.

DSC_0011

RNDr. Pavel Lazecký

53 let |
Jsem přesvědčen, že dobře fungující společnost se neobejde bez zájmu lidí o potřeby bližních a dění v obci.

DSC_0022

Radek Hrbáček

28 let |
Rozhodl jsem se kandidovat, protože mi není lhostejné, co se ve městě Bílovci děje. Také bych chtěl přispět k jeho rozvoji. Můj hlavní cíl je, aby organizace, spolky a dobrovolná činnost na území města měly co nejlepší podmínky ke své práci. Sám jsem členem dobrovolných hasičů a práci ve prospěch města a spoluobčanů považuji za součást svého života.

DSC_0001

Oldřich Němec

58 let |
Proč kandiduji?
Bo tak 🙂

Romana_Reznickova

Mgr. Romana Řezníčková

47 let |
Proč jsem se rozhodla kandidovat? Mám ráda Bílovec a lidi v něm. Nečekám, že se věci samy dají do pohybu bez mého přičinění. Začínám vždy u sebe. Mým cílem je podílet se na tom, aby byl Bílovec příjemným místem, v němž se nám všem dobře žije. 🙂
Motto: „Když všichni mluví o nemožnostech, hledám možnosti“.

Bílovecká patnáctka